fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

WOW EVENTS

Внутренняя коммуникация | продвижение | мероприятия для клиентов | конференции | "incentive"

ДЕЛАЙ. НЕ ПРОБУЙ.

AINULT WOW EFEKTIGA ÜRITUSED!

21 AASTAT KOGEMUST

Tunnustatud ürituskorraldaja Eesti turul!

Мы являемся занимающейся созданием мероприятий компанией, которая предлагает идеи и решения, исходя из пожеланий и специфики бизнеса клиента.

Мы предлагаем все услуги, связанные с маркетингом мероприятий – начиная с организации внутренней коммуникации и завершая организацией конференций.

Для нас важно общение с клиентом - мы всегда выполняем свои обещания и соблюдаем сроки.

Мы хотим быть первыми, о ком вспоминает клиент, который хочет организовать безупречное мероприятие.

Коммуникационные мероприятия внутри компании

Vormime töötajatest meeskonna!
Meeskonnatreeningud, suvepäevad, talvepäevad, jõulupeod ja seminarid. Kõik see, millega saab motiveerida oma inimesi veel paremini tööd tegema.

Подробнее ...

Конференции

Если у вашей компании есть знания, которыми можно поделиться в другими, а также вы знаете интересных людей, которые могли бы выступить, то стоит организовать конференцию или семинар, куда можно пригласить клиентов и партнеров.

Подробнее ...

Крупные мероприятия

Suurüritustel pakutakse erinevaid emotsioone ja kogemusi paljudele inimeste samaaegselt. Компания Wow Events обладает опытом организации крупных мероприятий: Фестивали, Выставки, Концерты

Подробнее ...

z

Мероприятия для клиентов

Превратите мероприятие для клиентов в маркетинговое мероприятие и убейте двух зайцев одновременно. В этом вам поможет маркетинг на мероприятии.

Подробнее ...

Продюсирование мероприятий и консультации

Компания Wow Events занимается всеми техническими вопросами по организации мероприятий.

Подробнее ...

Стратегическое планирование мероприятий

Всегда стоит обсудить разные аспекты организации мероприятий с теми, для кого это является повседневной работой - в качестве консультационной услуги компания Wow Events предлагает стратегическое планирование и аудит рисков мероприятий.

Подробнее ...

Наш опыт

22 aastat
Более 1500 мероприятий

Мы работаем

На мероприятиях: 24/7
Kontoris: E-R  9.00 – 17.00

Sinu Pidu!

Sina naudid
Ja kõik sujub!

Võta ühendust!

Наша миссия

Наша миссия - предлагать бизнес-клиентам индивидуальную организацию мероприятий, используя для достижения качественного результата честное общение, ответственность и профессиональное управление проектами. Это позволяет клиенту сконцентрироваться на своей основной деятельности.

Наше видение

Мы хотим быть первыми, о ком вспоминает клиент, который хочет организовать безупречное мероприятие.

“WOW Events korraldas Swecon 30 juubeliüritust. Koostöö oli suurepärane ning jäime peoga väga rahule. Eriti meeldis Wow Eventsi töötajate professionaalsus ning loovus lahenduste osas”

Eiko Nõgols

Müügidirektor, Swecon AS

«Благодарим за прекрасно организованное мероприятие. Я знаю, что за этим стоит огромная работа и старание с Вашей стороны. Все прошло замечательно и гости остались довольны. Думаю, многие были в позитивном смысле удивлены. Еще раз огромная благодарность за это!»

Маргус Веэнсалу

Juhatuse esimees, Empower AS

Arras Construction Furniture OÜ usaldas sel korral oma 20-da juubeliürituse WOW Eventsile ning võib öelda, et see üritus oli tõesti wow! Nii Arras CF töötajad kui kliendid jäid sündmusega igati rahule! Suured tänud Anne-Lyle, kes kogu ürituse oli professionaalselt ära organiseerinud 😊.

Ja päris ausalt, meie inimesed veel pea kuu hiljem meenutavad seda toredat sündmust 😊!

Vivian Valkma

Esmpordi assistent, Arras Construction Furniture OÜ

Meie soov oli korraldada väga eksklusiivne veoki esitlus, milline toimub ainult iga 20 aasta tagant.
Oleme väga õnnelikud superhästi korraldatud ja ladusa peo üle. Valitud artistid harmoniseerusid hästi. Klientide ja kaastöötajate poolt saadud tagasiside sündmuse organiseerimise kohta väärib ainult kiidusõnu.
Aitäh WOW meeskonnale!
Andres Mängel

Juhatuse liige, Keil M.A. OÜ

«У меня был позитивный опыт сотрудничества с Wow Events, очень вдохновляющий и успешный. Все прошло замечательно и хорошо спланировано. Они требовательны как в отношении себя, так и в отношении других, но результат стоит того! Спасибо коллективу Wow Events!»

Лейли Таттер

Büroojuht, AS Glamox

“Hei-Suur suur aitäh taas õnnestunud ürituse eest. Siiani olen ainult kiidusõnu kuulnud, nii Kralli, Pipi kui bändi kohta.Rahvas läks teema ja kostüümidega kaasa ja kõik tegevused sobisid hästi. Atmosfäär oli vaba ja suvine. Ja bänd suutis väga hästi meie naised tantsuplatsile meelitada 🙂 Nii et 5+ :)”

Янне Лайк

Personalispetsialist, Estravel AS

Tänan WOW tiimi mõistva suhtumise ja paindlikkuse eest! Alustasime 2020. aasta alguses kolmesajale inimesele kavandatud tavakonverentsi ettevalmistusi, aga lõpetasime septembri lõpus telesaate formaadis hübriidkonverentsiga. Kõik toimis laitmatult ja nii nagu kokku lepitud, lavakujundus oli üle ootuste äge ning kohapeal tekkinud küsimused lahendati koheselt ja paindlikult.

Tiia Randma

Juhatuse liige, SA Kutsekoda

“This was one of the most professionally organized parties I have ever been, and I also got a lot of positive feedback from our Japanese customers”

Jari Suominen

Executive Vice President, , Wood Products Division, Stora Enso

“Oleme WOW Eventsiga teinud koostööd alates 2017 aastast ja alati super-rahule jäänud. Kogu meeskond on läbi teekonna 100% kohal ja kaasas. Kõikide väljakutsetega, mis aegajalt ikka ürituse planeerimist saadavad, on nad suurepäraselt hakkama saanud ning meie üritused tänu nende kaasabile alati õnnetustunud. Imelised ja loovad inimesed, kes alati kuulavad klienti, peavad kokkulepetest kinni ning hoolivad päriselt, et üritus oleks meie nägu- see on WOW.”

Gerli Liivet

Asepresident, Eesti Õdede Liit

Наша команда

справится с любой задачей

Tiina Kaldma

Тийна Калдма

Руководитель проектов
tiina ( ät ) wowevents.eu

Lavatagune niiditõmbaja Tiina peab tulemust ja rahuolevaid nägusid üritustel enda parimaks motivaatoriks. Tiina naudib, kuidas algsest ideest saab ajapikku tehnilise planeerimise tagajärjel traagelniitideta üritus, mis inspireerib nii kliente kui enda tiimi. Spordifänn Tiina jälgib peaaegu kõik spordiülekandeid ja adrenaliini ammutab ta nii kaardilugejana ralliautos kui ise tsikliga sõites. Ilu loob Tiina taevasse ilutulestikke meisterdades. Rohkem saab Tiinast lugeda siit.

Anne-Ly Ridal

Anne-Ly Ridal

Руководитель проектов
anne ( ät ) wowevents.eu

Anne-Ly teeb seda, mida Olavi ja Virgo alati ei oska. Tema loob suhteid, müüb ja hoiab projekte. Kui tuleb ette väljakutseid, mis vajavad raudset närvi ja detailide viimseni selgeks rääkimist, siis need on asjad, millega Anne-Ly saab hakkama lennult ja seda WOW Events meeskonnas juba aastast 2002. Anne-Ly on tõeline daam, kelle armastus on klassikaline muusika ja kes ei jää hätta ei operetiaariate laulmisega ega suurte ürituste korralduse dirigeerimisega. Rohkem saab lugeda Anne-Ly mõtteid siit.

MIko Luha

MIko Luha

Творческий директор
miko ( ät ) wowevents.eu

Nagu Miko ise ütleb, siis loovuse arendamiseks proovi 100 ametit ära, küll igast midagi külge jääb. Miko puhul see töötab, sest ameteid on proovitud ja loovus lendab. Loovjuhina tahab Miko avardada kolleegide maailmavaadet absoluutselt igast elu valdkonnast, et koos genereerida veel kirjumaid ideid pidude korraldamisel.

Miko kanda ka WOW rohejuhi roll ja seda rolli kannab ta õhinal, sest maailmaparandaja pisikon temas olemas. Rohkem saab Mikost lugeda siit.

 

Erkki Šanin

Erkki Šanin

Специальные проекты
Эрки всегда там, где происходит что-то интересное. Помимо этого уверенная рука Эркки ощущается в разных проектах WOW Events, в которых требуется человек для выполнения тысячи работ. Для Эркки его работа является хобби, способом самовыражения и образом жизни, где общительность и хорошее знание людей получают достойное применение.
Marget Haug

Marget Haug

Turunduse projektijuht
sales ( ät ) wowevents.eu

Margeti kogemus turundusvaldkonnas on teinud temast tiimiliikme, kes oskab kas nõu või jõuga aidata igas ettevõttest väljapoole suunatud tegevuses. Digiturundus paneb tal silma särama oma suurte ja pidevalt muutumises olevate võimalustega. 

Vabal ajal vahetab ta digimaailma aedniku tööriistade vastu ja naudib looduses olemist ning aastaaegade vaheldumist.

Marika Ojakäär

Marika Ojakäär

Office manager

Marika on alati esimene, kes külalised kontoris vastu võtab sest ta on meie kontori süda ja energiakeskus. Korraldab ära kõik, mis ei puuduta projekte ja seda pole mitte vähe. Aga vajadusel paneb ka loomulikult projektidele õla alla.

Olavi Ruhno

Olavi Ruhno

CEO / Партнер
olavi ( ät ) wowevents.eu

Олави Рухно - создатель, исполнительный директор фирмы, борец с кризисом и известный деятель на рынке Эстонии. Если Олави отсутствует в офисе, то он читает лекции студентам в Таллиннском университете. Дома Олави ждет большая семья, то есть, в его жизни стандартных ситуаций нет, и все напоминает школьную экскурсию. Свои батарейки Олави заряжает, открывая на мотоцикле новые места и играя в свое удовольствие на гитаре. Музыкой заражена вся команда WOW Events. Она даже участвовала в конкурсе корпоративных ансамблей, завоевав премию зрительских симпатий, премию "Лучший солист" и премию "Лучше всего продаваемый бренд".

Virgo Jaani

Virgo Jaani

Партнер
virgo ( ät ) wowevents.eu

Вирго Яани является создателем и творческим директором фирмы. Если его нет в офисе, то он занимается созданными им порталами Pulmad.ee, Helitehnikarent.ee, Pulmadeks.ee и ... Короче – творческий человек, который буквально фонтанирует идеями, были бы только время и возможность претворить их всех в жизнь.

NAPAL 30 gala

NAPAL 30 gala

Eesti Õdede Liit 100 gala

Eesti Õdede Liit 100 gala

Creative Union avatud uste päev

Creative Union avatud uste päev

KEIL M.A. 30 gala

KEIL M.A. 30 gala

ÕNNELIKU ÕPETAJA GALA 2023

ÕNNELIKU ÕPETAJA GALA 2023

Eesti VIII Omavalitsuspäev

Eesti VIII Omavalitsuspäev

10 years of Innovation Academy

10 years of Innovation Academy

Betmaster suvepidu 2023

Betmaster suvepidu 2023

ETS NORD 25

ETS NORD 25

Tammer suvepäevad 2023

Tammer suvepäevad 2023

“11th Shallow Lakes Conference 2023”

“11th Shallow Lakes Conference 2023”

Retrobusside festival Tallinna Bussijaamas 2023

Retrobusside festival Tallinna Bussijaamas 2023

Swecon 30

Swecon 30

EÕL koostöökonverents MEIE100

EÕL koostöökonverents MEIE100

“11th Shallow Lakes Conference” pressiüritus

“11th Shallow Lakes Conference” pressiüritus

EFIU Conferecne 2023

EFIU Conferecne 2023

KIA Baltic Dealer Meeting 2023

KIA Baltic Dealer Meeting 2023

Nimed Müügitahvlil konverents

Nimed Müügitahvlil konverents

GBS Estonia New Year Gala 2023

GBS Estonia New Year Gala 2023

Stokker talvepidu 2023

Stokker talvepidu 2023

Särav uusaastagala 2023

Särav uusaastagala 2023

Rahandusministeeriumi jõulupidu 2022

Rahandusministeeriumi jõulupidu 2022

Fund ehitus jõulusündmus 2022

Fund ehitus jõulusündmus 2022

Näpi saeveski jõulupidu 2022

Näpi saeveski jõulupidu 2022

Jõulupidu 2022

Jõulupidu 2022

Ehituse ABC jõulupidu 2022

Ehituse ABC jõulupidu 2022

Uptime kliendisündmus

Uptime kliendisündmus

Playtech EMPLOYEE TOWN HALL 2022

Playtech EMPLOYEE TOWN HALL 2022

Hekotek 30

Hekotek 30

ÕNNELIKU ÕPETAJA GALA 2022

ÕNNELIKU ÕPETAJA GALA 2022

The annual Margaret Thatcher dinner

The annual Margaret Thatcher dinner

New Direction – Think Tank Central

New Direction – Think Tank Central

Tallinna Kiirabi 100

Tallinna Kiirabi 100

Staistikaameti suvekool 2022

Staistikaameti suvekool 2022

Stokker suvepäevad 2022

Stokker suvepäevad 2022

Vikimõisa elamurajooni avamispidu

Vikimõisa elamurajooni avamispidu

ETS NORD suvepäevad 2022

ETS NORD suvepäevad 2022

Keskkonnaameti suveseminar 2022

Keskkonnaameti suveseminar 2022

Imavere Saeveski suvepäevad 2022

Imavere Saeveski suvepäevad 2022

Näpi saeveski 30 aasta juubelihôngus suvesündmus

Näpi saeveski 30 aasta juubelihôngus suvesündmus

Bellus 25 suvine juubelipidu

Bellus 25 suvine juubelipidu

T -Grupp suur juubelipidu neljas linnas

T -Grupp suur juubelipidu neljas linnas

Tammer suvepäevad 2022

Tammer suvepäevad 2022

Eesti Õdede Liidu aastakonverents 2022

Eesti Õdede Liidu aastakonverents 2022

Euroopa päev 2022 üle Eesti

Euroopa päev 2022 üle Eesti

MKM Kevadball 2022

MKM Kevadball 2022

KIA Baltic Award Ceremony & Gala Dinner 2022

KIA Baltic Award Ceremony & Gala Dinner 2022

Liiklusohutuse tänuüritus 2021

Liiklusohutuse tänuüritus 2021

Glamox jõulupidu 2021

Glamox jõulupidu 2021

Hekotek Starlight Club 2021

Hekotek Starlight Club 2021

Õnneliku õpetaja gala 2021

Õnneliku õpetaja gala 2021

Harjumaa Omavalitsuspäev 2021

Harjumaa Omavalitsuspäev 2021

ELLL hübriidpatsiendipäev 2021

ELLL hübriidpatsiendipäev 2021

“Ku-Ky” mess Tallinnas, Integratsiooni Sihtasutus SA 2021

“Ku-Ky” mess Tallinnas, Integratsiooni Sihtasutus SA 2021

“Ku-Ky” mess Kohtla-Järvel, Integratsiooni Sihtasutus SA 2021

“Ku-Ky” mess Kohtla-Järvel, Integratsiooni Sihtasutus SA 2021

LEONHARD WEISS suvepäevad 2021

LEONHARD WEISS suvepäevad 2021

ETS NORD suvepäevad 2021

ETS NORD suvepäevad 2021

Stokker suvepäevad 20201

Stokker suvepäevad 20201

Glamuurne juubelipidu

Glamuurne juubelipidu

Baltic Agro suvepäevad 2021

Baltic Agro suvepäevad 2021

Eesti Õdede Liidu aastakonverents 2021

Eesti Õdede Liidu aastakonverents 2021

Saustinõmme maanteeviadukti avamine

Saustinõmme maanteeviadukti avamine

Rõmeda-Haljala 2+2 teelõigu avamine

Rõmeda-Haljala 2+2 teelõigu avamine

Õdede Päev 2021

Õdede Päev 2021

Euroopa Päev 2021 Tallinn

Euroopa Päev 2021 Tallinn

Euroopa Päeva üritused Eesti linnades 2021

Euroopa Päeva üritused Eesti linnades 2021

Kaup24 Eurovision battle

Kaup24 Eurovision battle

KredEx virtuaalne jõulusündmus

KredEx virtuaalne jõulusündmus

Glamox jõulukontsert 2020

Glamox jõulukontsert 2020

Keskkonnaameti aastalõpuüritus 2020

Keskkonnaameti aastalõpuüritus 2020

Maaeluministeeriumi aktus

Maaeluministeeriumi aktus

Õdede liidu hübriidkonverents 2020

Õdede liidu hübriidkonverents 2020

Pulmamess “Eesti Pulmad 2021”

Pulmamess “Eesti Pulmad 2021”

Leonhard Weiss avamine

Leonhard Weiss avamine

THE NEW MAN TRUCK GENERATION

THE NEW MAN TRUCK GENERATION

OSKA Ekspeditsioon ja töö oskuste ookeani. Hübriidkonverents

OSKA Ekspeditsioon ja töö oskuste ookeani. Hübriidkonverents

Arvamusfestival 2020

Arvamusfestival 2020

Embach Ehituse suvepäevad

Embach Ehituse suvepäevad

Forklift avamine

Forklift avamine

Keskonnakampaania “Võta vabalt” virtuaalne lõpuüritus

Keskonnakampaania “Võta vabalt” virtuaalne lõpuüritus

Live2Lead konverents 2020

Live2Lead konverents 2020

Winter Wonderland 2020

Winter Wonderland 2020

Viimsi SPA aastavahetus 2019

Viimsi SPA aastavahetus 2019

Hekotek aastalõpupidu 2019

Hekotek aastalõpupidu 2019

Baltic Agro ja Scanola Baltic jõulusündmus 2019

Baltic Agro ja Scanola Baltic jõulusündmus 2019

BNI Estonia jõulugala 2019

BNI Estonia jõulugala 2019

360° Võrgunduse Ja Infoturbe Foorum 2019

360° Võrgunduse Ja Infoturbe Foorum 2019

Eesti Pulmad 2020

Eesti Pulmad 2020

Glamox suvepiknik

Glamox suvepiknik

Suvine juubelipidu, Arras 20

Suvine juubelipidu, Arras 20

Interconnect Product Assembly perepäev

Interconnect Product Assembly perepäev

Goldtime Glam Rock

Goldtime Glam Rock

Pärnu Päikesepargi avamine

Pärnu Päikesepargi avamine

Mediacom sünnipäev

Mediacom sünnipäev

Kaeser 20 juubel

Kaeser 20 juubel

Euroopa päeva üritused Eesti linnades 1-12.mai 2019

Euroopa päeva üritused Eesti linnades 1-12.mai 2019

Euroopa Päev 2019

Euroopa Päev 2019

“Ku-Ky” mess Tallinnas, Integratsiooni Sihtasutus

“Ku-Ky” mess Tallinnas, Integratsiooni Sihtasutus

RVT 5 juubel

RVT 5 juubel

“Ku-Ky” mess Narvas, Integratsiooni Sihtasutus

“Ku-Ky” mess Narvas, Integratsiooni Sihtasutus

Sotka kliendipäev

Sotka kliendipäev

Stokker jõulupidu 2018

Stokker jõulupidu 2018

Glamox laste jõulupidu 2018

Glamox laste jõulupidu 2018

MAN veoautokeskuse avamine

MAN veoautokeskuse avamine

Tallinna Sadam jõulupidu 2018

Tallinna Sadam jõulupidu 2018

Hekotek jõulupidu 2018

Hekotek jõulupidu 2018

LIVE 2 LEAD 2018

LIVE 2 LEAD 2018

Maaeluministeerium 100

Maaeluministeerium 100

Networking and Security Forum 360

Networking and Security Forum 360

Esimene meeskondlik Green card maailmas

Esimene meeskondlik Green card maailmas

ETS NORD 20 juubel

ETS NORD 20 юбилей

Balti Spoon 20 juubel

Balti Spoon 20 юбилей

Laadur 25

Laadur 25 юбилей

Asko & Sotka 20.aastapäev

Asko & Sotka 20.aastapäev

Citadele panga uue kontori avamine

Citadele panga uue kontori avamine

Elering uue peahoone avamine

Elering uue peahoone avamine

Ericsson Billing Forum

Ericsson Billing Forum

Laste ja noorte vabaaja mess “No vaata”

Laste ja noorte vabaaja mess “No vaata”

Enesejuhtimiskonverents LIVE2LEAD

Enesejuhtimiskonverents LIVE2LEAD

Genius Sport 10 juubel

Genius Sport 10 juubel

Õdede Liit 95

Õdede Liit 95

E-Betoonelement / SWETRAK suvepäevad

E-Betoonelement / SWETRAK suvepäevad

20th European Forum on Eco-innovation

20th European Forum on Eco-innovation

Stora Enso Eesti innovatsiooniseminar ja uusaastapidu jaanuar 2017

Stora Enso Eesti innovatsiooniseminar ja uusaastapidu jaanuar 2017

Mecro Grupi jõulupidu

Mecro Grupi jõulupidu

Viru Keskuse aastagala

Viru Keskuse aastagala

Riigi Kinnisvara 15 juubel ERMis

Riigi Kinnisvara 15 juubel ERMis

Väo Paas 20 juubel

Väo Paas 20 juubel

Wool Moon jazz kontsert

Wool Moon jazz kontsert

LLT uusaastapidu

LLT uusaastapidu

Norma jõulusündmus

Norma jõulusündmus

T-Tammer 20.aastapäeva sündmus

T-Tammer 20.aastapäeva sündmus

Merko Ehitus New Year gala

Merko Ehitus New Year gala

Ekspress Meedia aiapidu

Ekspress Meedia aiapidu

Merko Ehitus vastuvõtt Kõltsu mõisas

Merko Ehitus vastuvõtt Kõltsu mõisas

Glamox HE suvepäev

Glamox HE suvepäev

Novartis seminar

Novartis seminar

Saint Gobain gala

Saint Gobain gala

E – Profiil uusaastapidu

E – Profiil uusaastapidu

EMT galaõhtusöök

EMT galaõhtusöök

Kultuurikatla avamine

Kultuurikatla avamine

Motoshow 2015

Motoshow 2015

Merko Ehitus Eesti jõulusündmus

Merko Ehitus Eesti jõulusündmus

Viru Keskuse aastagala 2

Viru Keskuse aastagala 2

Glamox HE jõulupidu

Glamox HE jõulupidu

Doka Eesti uue kontori- ja laohoone avamine

Doka Eesti uue kontori- ja laohoone avamine

T-Tammer uue liini avamissündmus

T-Tammer uue liini avamissündmus

Oilseeds lõikuspidu

Oilseeds lõikuspidu

CHEMI-PHARM uue logo lansseerimine

CHEMI-PHARM uue logo lansseerimine

Stora Enso uusaastapidu

Stora Enso uusaastapidu

Nordwood kliendiüritus

Nordwood kliendiüritus

Würth 15

Würth 15

Eesti Turismifirmade Liit 25

Eesti Turismifirmade Liit 25

Security software 5

Security software 5

ÜLE 25

ÜLE 25

Metal Express 10 ja lao avamine

Metal Express 10 ja lao avamine

Eesti Traat 10

Eesti Traat 10

Nefab Packaging 15

Nefab Packaging 15

Saaremaa Tarbijate Ühistu 110

Saaremaa Tarbijate Ühistu 110

Bisnode Estonia 25

Bisnode Estonia 25

Printall 45

Printall 45

Oilseeds 10 ja hoone avamine

Oilseeds 10 ja hoone avamine

Genius Sport 10 juubel

Genius Sport 10 juubel

Nefab Uusaastapidu

Nefab Uusaastapidu

Glamox 25 juubel

Glamox 25 juubel

Euroopa Päev 2011

Euroopa Päev 2011

Swedbank private banking conference

Swedbank private banking conference

Festival Tabasalu Päev 2013

Festival Tabasalu Päev 2013

Leader conference 2011

Leader conference 2011

Janssen Baltics Theatre

Janssen Baltics Theatre

Olerex “Avalöök 2016”

Olerex “Avalöök 2016”

KIK suvepäevad

KIK летние дни

Kalev AS suvepäevad

Kalev AS летние дни

No Vaata mess

No Vaata

Ingle 25 juubel

Ingle 25 juubel

Stora Enso grupi Imavere Saeveski 20. aastapäev, kliendisündmus

Stora Enso grupi Imavere Saeveski 20. aastapäev, kliendisündmus

Stera tehase avamine

Stera tehase avamine

EMTA suvepäevad

EMTA suvepäevad

Saada meile oma päring. Arutame läbi ürituse vajadused ja teeme Sulle parima pakkumise!

WOWevents optin

Офис

Laeva 2, Tallinn 1011, Estonia

Позвоните нам

+372 60 53 830

Пришлите нам сообщение

WOW, mis üritused!

Liitu meie uudiskirjaga ja tea mis toimub!