fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Võta pult ja vaheta kanalit, sest on aeg järjekordseks “Juubelipidude Tõsielusaateks!” Kui ettevõte saab jälle aasta vanemaks, siis võimalusi on mitmeid: kas mässata juubeliõhupallide ja vegan gluteenivabade muffinitega või kutsuda kogu kontor viikingite stiilis pidutsema. Igal juhul – pidu tuleb!

Kõigepealt tuleb vastata suurele küsimusele: miks me üldse pidu korraldame? Vaadates läbi huumori, siis sellepärast, et kõik armastavad head kooki ja tasuta jooke! Aga ilmselt ka selleks, et siduda meeskond ning kliendid ühe rõõmsa kogemusega.

Kui sa mõtled, millal on parim aeg ettevõtte sünnipäevaks, siis võib valida ettevõtte registreerimise kuupäeva või kontori avamise päeva vms. Või siis teha nii nagu tegi alati Elizabeth II. Ta otsustas, et tema soovib enda sünnipäeva pidada siis, kui ilma on ilus, ehk alati suvel, õige kuupäev pole üldse oluline. Pea meeles, mida varem ette planeerid, seda tõenäolisem on, et su külalistel on veel ruumi kalendris Sinu jaoks ja esineja ei ütle, et “mu kass sõi mu esinemisplaanid ära”.

Keda peaks kutsuma? Keeruline küsimus aga kriteeriumiks võib olla ka, et kes on proovinud firma kohvimasinat rohkem kui kolm korda näiteks. Tegelikult kutsu need, kes panustavad sinu ettevõtte õitsengusse – või vähemalt need, kes eelmist pidu avalikult ei kirunud.

Ja meedia? Oh, meedia! Kindlasti on nad huvitatud sellest, kuidas sa tähistad oma ettevõtte viiendat, kümnendat või sajandat juubelit. Loomulikult saab ka meediasse suhtuda mitmeti, näiteks nagu britid tähistavad vihma – vaoshoitud entusiasmiga ja teega. Või hoopis suhtumisega, et kes see ikka koera saba tõstab, kui mitte koer ise.

Aga meedia võiks sinu juubelist siiski aimu saada, sest see tekitab hea tunde nii töötajates kui klientides.

Võtame kokku – olgu su peo moto “Elagu muffinid!” või “Tantsige, nagu keegi ei vaataks!”, ole kindel, et sa ei unusta seda kõige tähtsamat – lõbusat meelt.

Ja kui ise ei soovi seekord nende “muffinite planeerimisega” tegeleda, siis kirjuta meile info@wowevents.eu ja teeme seda koos.

Mõnusat korraldamist!