fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Tulevad – tulevad, nii “Home Alone” ja “Die Hard” kui ka jõulupidu. Filmide pärast me muretsema ei pea, nendega tegelevad telekanalid, küll aga on meie teha kõik jõulupeoga seonduv. Aga et peost oleks korraldajale rohkem rõõmu kui muret, siis oleks kohe vaja ära teha mõned tegevused:

⁃            Otsustage ära, et jõulupidu tuleb

⁃            Pange paika kuupäev

⁃            Broneerige ära peokoht, õhtujuht ja ansambel ning soovikorral valige koostööpartner agentuuri näol, kes teie eest kõike seda teeb ja kaasa mõtleb.

Astudes korraks sammu tagasi, siis võiks mõelda, et miks me ikkagi jõulupidu korraldame ja ega siin midagi leiutada pole:

1. Tunnustus ja tänu

Jõulupeod annavad ettevõttele suurepärase võimaluse näidata töötajatele, et nende panust hinnatakse. Aasta lõpus koos aega veetes saab anda tagasisidet ja tänada kõiki meeskonnaliikmeid nende panuse eest.

2. Töö ja lõbu tasakaal

Jõulupeod võimaldavad kolleegidel koos aega veeta väljaspool töökeskkonda, aidates tugevdada tiimitööd ja suurendada ühtekuuluvustunnet.

3. Töösuhete parandamine

Ühised sündmused aitavad parandada suhteid ja suurendada töötajate rahulolu, mis omakorda mõjutab positiivselt nende produktiivsust ja lojaalsust. No ja ilmselt kõik tahavad näha kontori vaikset tüüpi, kes korraga tantsupõrandal “Macarenat” tantsib.

Sõltuvalt teie meeskonna vallatuseastmest, saab kõikidele tegevustele natuke “vinti peale keerata” 😉 Aga hoidke sündmuse eesmärk kindlasti kuklas tiksumas, kui sisu paika panete.

Kui soovite ka meie mõtteid jõulugala korraldamiseks, siis kirjutage info@wowevents.eu ja teeme ka korraldusest mõnusa kulgemise.