fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Meil kõigile on natuke kõrini sellest, et ei saa üldse oma kolleegidega vabal   ajal koos olla ja midagi põnevat teha, aga väga tahaks. Niigi on kolleegid kontoris koguaeg koos, nii et miks siis mitte ka vabal ajal ühiselt meeskonnavaimu tugevdada. Panen siia kirja natuke näpunäiteid, et kui ikkagi otsustate midagi korralda, siis kuidas töötajate tervist on võimalik hoida üritust planeerides ja läbiviies.

  1. Valige ühiseks tegevuseks midagi sellist, mida saab teha looduses, ehk siis mitte kinnises ruumis. On siis selleks matkaraja läbimine, rabaretk või paatidega ühiselt mõne saare külastamine. Pole vaja karta, et „ei tea mis selga panna“vähendaks osavõttu. Need kes tahavad, leiavad lahenduse ja kes ei taha, on sellel teemal koguaeg virisenud.
  2. Võimalusel ärge tellige ühist bussi, vaid püüdge hajutada inimesi. Paluge saabuda oma autodega ja soovijad las klapitavad transporti omavahel.
  3. Kui läheb Ilmariski maandamiseks, ehk „et kus me siis sööme, kui natuke sajab“, vältige siseruumi ja eelistage mõnda välist katusealust. Näiteks telgi kasutamine katusealusena on väga sobilik, kui telgil on kuni kaks seina. Kui telgil on juba kolm seina või rohkem, siis käsitletakse seda, kui siseruumi. Kui aga valite siseruumi, siis jälgige, et kõigile on ruumi lahedalt.
  4. Mõelge kindlasti koos toitlustajaga läbi, kuidas toimub toidu jagamine sellist, et ei oleks ühisest kausist salati tõstmist jne. Võimalus on ette valmistada söögi portsud või lasta teenindajal söök taldrikule tõsta. Siin on variante palju.

Kui aga soovite ise pigem üritust nautida ja asju korraldada rohujuure tasandil ei soovi, siis tuleme meelsasti appi, andke endast teada info@wowevents.eu või 5057756