fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Oleme kõik käinud konverentsidel. Nautinud häid esinejaid, kohtumisi koostööpartnerite ja konkurentidega, nautinud mõnusat sööki ning konverentsi afterparty’t. Alati on olnud hetki ja inimesi, mida hea tundega konverentsilt meenutada. Aga kas olete kunagi mõelnud, et see kõik oli korraldatud selleks, et te tõsta teie arvamust konverentsi korraldajast-konverentsile kutsujast?

Konverents on sellise ettevõtte turunduskanal, kes tegutseb läbimõeldult ja kelle eesmärgiks on näidata oma teadmisi; oskusi; kogemus ja miks mitte ka erinevaid partnereid, kellele oma teenuse pakkumisel toetutakse.

Kui tegemist pole rahateenimiseks korraldatud konverentsiga, siis on konverentsi näol tegemist väga täpselt sihitud kliendiürituse formaadiga. Mõeldes konverentsi sisule, siis seal on olemas kõik kliendiürituse elemendid, alates heast söögist ning põnevast kohast kuni meelelahutuseni välja. Lisaks on konverentsil veel väga mugavalt esile toodud sisulise informatsiooni esitlemine meile kõigile oodatud formaadis. Ehk teil on võimalus näidata oma ettevõtte teadmisi ja kogemusi.

Konverents annab teile järgmised võimalused:

  • Oodatud formaat, kuhu kliendid ja koostööpartnerid tulevad meelsasti
  • Hea võimalus viia suhtlus ametlikult tasandilt isiklikule tasandile
  • Teie otsustate, millist sisu osalejatele pakute ja millist enda kompetentsi te läbi selle tutvustate

 

Ei pea ettevõtte juubeli korral tegema just juubeligala, tasuks kaaluda hoopis juubelikonverentsi korraldamist. Sloganiks võiks olla „Jagame tasuta laiali 20 aasta jooksul kogutud teadmised ja kogemused“ vms. Ega pidu ka pidamata ei jää, peale konverentsi lõppu teete ikka väikese afteka ka 😉

 

Arvamusliidri positsiooni ei anna teile keegi, see tuleb ise võtta ja konverents on arvamusliidri positsiooni võtmiseks väga hea vahend. Kui teie olete valmis, siis andke märku ja meie aitame konverentsi teile korraldada.