fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

On heameel teatada, et meid valiti EAS-i Turismiettevõtete kestliku arengu mentorporogrammi. Me pole küll otseselt turismiettevõte aga meie tegevuses on väga palju komponente ja tegevusi, mis sarnanevad turismiettevõttega.

EAS- i järelevalve all käime käime koos Sustine OÜ mentori, Susanna Vainu eestvedamisel läbi meie tegemised, jälgides ESG põhimõtteid.

Ligi kuukeuulise mentorprogrammi tulemusena saab WOW Eventsi tegevus jätkusuutlikkuse vaatenurgast igakülgselt läbi analüüsitud. Põhifookus on kahel tegevused:

  1. WOW Eventsi enda tegevus peab olema vastavuses jätkusuutlikkuse põhimõtetega
  2. Me oleme võimelised konkreetsetele metoodikatele tuginedes oma kliente nõustama, kuidas nemad oma ürituste korralduses saavad jälgida jätkusuutlike ürituste põhimõtteid.

Pikemas perspektiivis saab paika WOW Eventsi teekaart järgmisteks aastateks, kuidas valdkonna arendamisega ettevõtte sees edasi liikuda, et saavutatul mitte pidama jääda vaid ikka edasi liikuda.

Täna toimus esimene kohtumine ja igatahes oli väga põnev ning kaevasime, mis me kaevasime, aga ei leidnud ohtegi takistust, miks me ei peaks soovitud eesmärgini poole aastaga jõudma.

Pildil: Miko Luha - WOW Events, SUsaana Vain - Sustinere, Liis Läte - EAS, Olavi Ruhno - WOW Events