fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Palju õnne, Tiina! Üritusturunduse projektijuht Tiina Kaldmal täitus  WOW Events tiimi liikmena 5 aastat. Selles kiiresti muutuvas maailmas on 5 aastat tähistamist vääriv verstapost! Nii et – palju õnne ka meile, et oleme suutnud väärtuslikku tiimiliiget hoida ja väärtustada. 

Kallis Tiina, räägi ka lugejale seda lugu, kuidas sa sündmusturunduse juurde jõudsid?

Mind kutsus tööle Olavi Ruhno ja kui ütlesin, et mul pole selles vallas kogemusi, siis oli tema vastus, et üritusturunduses ei loe mitte kogemus selles konkreetses valdkonnas, vaid elukogemus. Ja tal oli õigus, sest uut on olnud lihtne juurde õppida kui oled avara silmaringiga ja korraldamise geeniga.Kõigile see töö ei sobi, kuna see on pigem elustiil kui töö. Kasuks tuleb ka loomingulisus, mida on vaja nii olukordade lahendamisel kui uute ideede väljapakkumisel.

Mulle meeldib töötada väikeses kollektiivis, kus teed kõike, mida parasjagu on vaja teha. See on äge, kui iga päev on omanäoline ja rutiini on suhteliselt vähe. Mulle see sobib ja muudmoodi hakkaks igav. Kindlasti on kasuks tulnud ka see, et püüan igal pool hoida silmad võimalikult lahti ja vaadata, mis toimub ka minust veidi kaugemal – lai silmaring ja enda huvid annavad kindlasti palju juurde.

Millised isikueeldused on kasuks tulnud sündmusturunduses töötades?

Peab olema väga tolerantne ja ei saa vaadata kõike vaid enda mätta otsast (kuigi tihti väga tahaks seda teha).
Kannatlikkus on kindlasti suur voorus – ma ise alati sellega just ei hiilga. Ajab ikka vahel närvi küll, kui satud mõne lolluse otsa, aga siis tuleb hingata sisse ja välja ja edasi minna.

Kõige olulisemaks ma peaksin paindlikkust ja selles osas olen ma väga hea. Tihtipeale oleme meie lüliks kliendi ja mõne teenusepakkuja vahel ja alati ei ole lihtne leida esimese hooga lahendust, mis kõigile sobiks. Meie siis näitame eeskuju ja oleme paindlikud ja küll siis meile samaga vastatakse – vähemalt üritatakse.

Milline on sinu lemmikklient?

Hea klient on avatud ja sõbralik. Osade klientidega tekib ülihea klapp peale põgusat kokkupuudet, kuid teistega läheb jälle kauem aega, et saavutada hea ja mõnus suhtlus. Pean tunnistama, et mul kohe ei meenugi ühtegi sellist klienti, kes õlad väristama paneb ja mõtlema, et „huhh kui õudne“. Kui ise oled avatud ja sõbralik ning suhtled meeldivalt ning teed nii nagu lubatud või väike gramm rohkemgi, siis ei ole otsest põhjust ka kliendil pahur ja ebameeldiv olla.  Siiani mind vist on pigem õnnistatud heade ja toredate klientidega.

Mis on see üks element, ilma milleta ei ole võimalik head üritust teha?

Head üritust ei saa ilma heade külalisteta/osalisteta.
Programm võib olla ülivinge, toit maitsev ja peokoht kihvt, aga kui inimesed ei ole sellel lainel, siis peost ei tule midagi välja. Meie omaltpoolt anname endast alati 110% ja natukene enamgi, et pidu saaks kokku pandud vastavalt sihtgrupile, kuid kui meile on antud valet infot vms, siis võibki välja tulla nii, et tellijale meeldib kõik väga-väga, aga enamus peo külalised ei pea sellest lugu ja siis head nahka ei tule. Lõppkokkuvõttes pole ka tellija selle peoga rahul, sest külalised ei olnud rahul. Aga kellele siinkohal otsa vaadata… ?!

Saadame Tiinale oma tiimi poolt suured õnnitlused ja meil on hea meel, et oled meiega!