fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Meilt küsitaks palju, et firmal on 3 kuu pärast üritus tulemas aga ei tea, millist üritust me üldse korraldada saame.

Seda ongi hetkel võimatu hinnata, selleks mõtle läbi 3 lahendust, mis tuginevad Terviseameti antud hinnangutele:

  1. Koguneda tohib ilma piiranguteta ja töö käib nii, nagu enne kriisi – siis on kõik nagu varem ja laske fantaasial lennata.
  2. Koguneda tohib kuni 50 inimese gruppidena, töö peamiselt kodukontorites – väliüritused ilma ööbimiseta; aktiivsed õhtused tegevused kuni 50 inimese gruppides ning osaliselt virtuaalsed ja grupid ühendatud omavahel videosillaga.
  3. Koguneda tohib 2+2 reegli järgi, töö peamiselt kodukontorites – siseruumi kasutamine ürituse korraldamiseks on välistatud, väliüritused toimuvad ilma ööbimiseta, õhtused tegevused on kõik virtuaalsed.

Need on kolm must-valget lähenemist aga ilmselt sõltub kõik riiklikest korraldustest. Mõistlik on meeskonnas sees need lahendused läbi mõelda, sest siis on otsustamine kergem ning sellist segadust tekitavat udu on ürituse teema ümber vähem.

Kuidas planeerida nii, et tulevikus toimuv sündmus oleks ikka teie unistuste formaadis, olenemata hetkeolukorrast? Mõned sammud ja soovitused:

  1. Alustage planeerimist nii, et kõike siiski võib korraldada
  2. Rääkige kohe alguses kõigi koostööpartneritega läbi, mis on nende tingimused, kui siiski peaks hakkama teenuseid tühistama. Ehk, mis kuupäevaks on viimane hetk öelda, et üritust ei toimu või et milline on summa mis tuleb ka siis maksta, kui üritust ei toimu. Kui need detailid on läbi arutatud, siis saate vajadusel otsuse mittetoimumise kohta teha palju hiljem. Samas palju hiljem planeerimist alustades, ei pruugi te saada enam neid teenuseid, mida soovite.

Soovikorral aitame teil kogu tegevuse läbimõtlemisel ja riskide maandamisel sellel väljakutseid täis ajal. Andke endast teada info@wowevents.eu .