fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Firmas on peo korraldamisel tuleb arvestada kolme tüüpi inimestega:

  1. Osalevad alati
  2. Kui piisavalt hästi seletada, et mis plaanis, siis tulevad ikka
  3. Ei osale praktiliselt kunagi. Põhjuseid on ilmselt palju aga suurim neist on, et see formaat lihtsalt ei meeldi ei sobi.

Tehes üritus kontaktivabalt – virtuaalselt, on need kolm tüüpi samuti esindatud, lihtsalt inimeste nimed nende kolme kategooria taga on erinevad, sest ürituse formaat muutub. Selliselt õnnestub meil kaasata ka inimesi, kes osalevad firma vabaaja tegevustes harva.

Panen siia mõned mõtted, mida võiks oma kolleegidega koos teha.

Virtuaalne võistlus.

Täna pole enam mingiks uudiseks virtuaalmaraton. Tehke midagi analoogset oma meeskonnas aga andke rahvale rohkem valikud, sest kõik ei soovi joosta, mõned teeks ehk midagi muud, et kolleegidega mõõtu võtta. Ideid ja reegleid saab noppida Firmaspordi Liidu kodulehelt, kus on erinevate virtuaalvõistluste, nii füüsiliste kui ka vaimsete, läbiviimise juhendid lahti kirjutatud. Klikkige lingile et vaadata lähemalt 

Endomondo Challenge

See on hea võimalus inimesed liikuma saada ja samas luua sinna ka võistlusmoment. Ja nii uskumatu kui see ke ei tundu, inimesed hakkavad rohkem liigutama. Ilmselgelt motiveerib osalejaid ka hea auhind. Väga läbi tuleb mõelda selle väljakutse juures:

  • Millistel aladel või väljakutsel osaleda
  • Mida mõõdetakse – läbitud kilomeetreid, kulutatud energiat … Arutage need meeskonnas läbi. Kui huvi on erinevad, siis tehke erinevad väljakutsed, sest kõik ei sobigi kõigile.

Klikkige lingile, et vaadata juhendit, kuidas Endomond Challengega alustada 

Tehke koos GPS kunsti

Lihtsalt seletades, liigub inimene mööda planeeritud tänavaid, jättes endast maha GPS raja, mis salvestub äppi. Kui liikumine
on hästi planeeritud, siis on tulemus ilus vaadata ja liigutada on ka saanud.

Selle tegevuse võimalused on piiritud ja tulemus sõltub meeskonna fantaasiast ja ette antud ülesandest. Ringvaade käis ka uurimas, et mis ja kuidas seda kõike peaks tegema.

 

 

 

 

Siin on näide, kuidas Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks kirjutasid 712 inimest GPSi abil eesti hümni maailmakaardile.

Kui aga soovite konkreetselt teie meeskonnale mõeldud tegevusi või ise tahaks rohkem osaleda, mitte planeerida, siis võtke meiega ühendust info@wowevents.eu ja mõtleme kaasa

 

Loe lisaks

Hübriidüritus woweventsLIVE

Kuidas otsustada, millist üritust võib hetkel korraldada