fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Suure tõenäosusega on meist enamus kodukontoris ja ei mõtlegi sellele, et kuidas võiks korraldada järgmist firmaüritust, sest üle kahe inimese ei tohi ju koos olla ja PUNKT. Aga kui saaks nii, et eesmärk „sisekommunikatsiooni tugevdamine“ või „ühtsete emotsioonide loomine“, saab täidetud ka ilma ühes ruumis viibimata!?

Oleme WOW Eventsi meeskonnaga ja tehniliste partneritega pannud kokku sobiva lahenduse, milleks on hübriidürituse formaat woweventsLIVE.

Mis on woweventsLIVE?

See on hübriid üritus, see on virtuaalne üritus, see on sündmus, kus osalejad ei pea olema ühes geograafilises asukohas, samas saame nad tuua üksteiseni, ilma inimesi liigutamata. See formaat võimaldab luua osalejate jaoks ühtse infoedastamise keskkonna, koos ühistegevuste, meelelahutuse ja ühiste emotsioonidega.

Kellele on hübriidüritus mõeldud.

Tänases maailmas (ja ka keset Covid-19 kriisi eriti), on see formaat sobilik organisatsioonidele,  kes soovivad inimesed ühises keskkonnas kokku tuua põnevamas formaadis, kui seda on tavaline videokonverents. See on juba praegu ideaalne sündmuse formaat, mis on ökonoomne, kiire ja võimaldab kaasata inimesi, olenemata nende geograafilisest asukohast ning ka firma seisukohast – kontrollitava tulemuse ning osalejate 100% täpse kohaloleku kontorilliga.

Mis on hübriidürituse tulemus.

Mis teeb hübriidürituse väärtuslikuks:
  • Võimalus kaasata suur auditooriumit
  • Osalejad võivad osaleda, olenemata nende geograafilisest asukohast.
  • On palju kuluefektiivsemad
  • Hübriidürituste tulemus on paremini mõõdetav (Event ROI)
  • Hübriidüritusest tekib palju materjali, mida kasutada järelturunduses emotsioonide taaskäivitajana
Rohkem saab lugeda woweventsLIVE kohta siit lingilt