fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Victoria käis meil töövarjuks ja palusime tal anda ka natuke tagasisidet sellest päevast. Avaldame kogu tagasiside midagi muutmata.
Aitäh Victoria ja palju jõudu edaspidiseks!

***

Käisin töövarjupäeva puhul WOW EVENTSis projektijuhti Anne-Ly Ridal’i varjutamas. Kohe kontorisse astudes pakkus Anne-Ly mulle kooki ja kohvi, ausalt tekkis koheselt tunne, et mulle siin ikka väga meeldib. Kontor on neil päris värvirikas ning seintele on joonistatud rohelised lehed, mis teevad töökeskkonna hubaseks ja positiivseks. Tund aega peale minu kohalejõudmist saabus kontorisse ka Olavi, kes on firma CEO/partner. Kõigi kontorisse tulnud töökaaslastega tekkis kohe selline tunne, et võin avaldada oma arvamust vabalt, küsida täpsustavaid küsimusi ja et tegu on meeldivate inimestega, kelle poole mina kindlasti pöörduks oma sündmuste korraldamiseks.

Töökeskkond on neil kontoris hubane – pildid sündmustest seintel, diivan ja köögike ning armas sussihoidja otse välisukse kõrval. Peamisteks töötarvikuteks kasutavad töötajad arvutit, millest saadetakse vajalikke pakkumisi klientidele, suheldakse esinejatega, leitakse atraktsioone ja mis peamine, pannakse kirja, mis kui palju maksab, et see kliendile lõpuks esitada. Kui mõnel õpilasel on huvi sündmuskorralduse vastu ja tahab näha, kuidas see töö tegelikult käib, siis mina soovitan WOW EVENTS’i kohe kindlasti. Saate kindlasti protsessist selge pildi!

Sellel töövarjupäeval sain kindlasti kinnitust sellele, et sündmuskorraldus võiks olla üks mulle sobivatest töövaldkondadest. Olen alati olnud huvitatud korraldamisest, olgu see siis sünnipäev, jõulupidu kogu koolile või hoopis klassiõhtu. Töövarjupäeval nägin, kuidas käib suursündmuse korraldamine tegelikult ja kuidas sellest võib saada päris töö,  millega igapäevaselt tegeleda. Õppisin, et tegu on suuremas osas ikkagi individuaaltööga, kuigi arvasin, et tegu on pigem grupitööga. Tegelikkuseks on see, et igaühel on oma töölõik või valdkond, mille eest ta vastutab. Sain selgeks, et tahan kindlasti kunagi proovida sündmuskorraldusega tegeleda. Kõige rohkem meeldib mulle selle töö juures see, et saab väga palju suhelda erinevate ja huvitavate inimestega. Mulle meeldib see, et tegu on loova tööga, millest kunagi igav ei hakka. Iga sündmus on erinev ja ülesanne on erinev ja pakud korraldajale uusi väljakutseid. Olen uhke, et läksin töövarjupäeval nii lahedasse kohta varjutama. Jäin väga rahule!”

 

Aitäh, et lasite mul varjutada, mul oli mega lahe päev!

Ikka head

Victoria