fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Kõik me oleme korraldanud erinevaid üritusi. Lugedes järgnevaid nupukesi, märkame seal kindlasti äratundmist, et „no seda ma küll teadsin“. Ilmselt nii ongi, aga et need nupukesed ei meenuks korraldajatele ürituse ajal või peale üritust analüüsi käigus, et järgmine kord küll nii ei tee, siis panime need uuesti kirja.

 

  1. Inimesed soovivad leiba ja tsirkust, ehk keegi pole vaimustunud, kui panete külalised tühja kõhuga meelelahutusprogrammi vaatama. Kõigepealt söök, siis meelelahutus.
  2. Inimene jaksab seista max 4 tundi. Ehk pikemal üritusel, kui 4 h, peab olema külalistele loodud mingisugunegi istumisvõimalus.
  3. Professionaal läheb meelsasti lavale aga tuleb sealt varem ära, kui lubatud. Amatööri ei saa lavale aga kui ta sinna saad, siis ära teda sealt enam ei saa. Seda pidage meeles, kui mõne harrastaja oma meeskonnast saate nõusse laval esinema ja ta ütleb, et üle 5 minuti küll ei lähe. Valmistuge ajakavas 15 minutiks vähemalt.
  4. 70% inimestest tulevad vahemikus 10 enne ürituse algust kuni 10 minutit peale algust. Ehk vaadake, et ei tekiks järjekordasid, sest see on esmase emotsioonina natuke halb.
  5. Alates 200 inimesega üritusel, on mõistlik kasutada juba kahte õhtujuhti.
  6. Algus võib venida max 15 minutit, sest sealt edasi muutume ebaviisakaks õigeks ajaks või varem tulnud inimeste vastu.
  7. Tikuvõileivad tunduvad hea väike ja stiilne söök, aga rahaliselt on see kindlasti kallim lahendus, kui buffet toitlustus ning kindlasti ka vähem toitvam.

 

Rõõmsat korraldamist soovides!