fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Jingel – jingel ja see tuleb taas. Kaubanduses on jõuluväljapanekud juba ammu kohal ja tahame või mitte, varsti hakkavad päkapikud aknale koputama.

Ka ettevõtte sisemises keemias muutub kindlasti jõulude ajal midagi. Unustame korraks selle, et aasta vajab kokkuvõtmist ja müügitulemused saavutamist ning poolikud projektid lõpetamist.

Eks meil enamusel on mõttes jõulud, pidu ja mõnus koosolemine. Jõulupidu on sisekommunikatsiooni ürituste nimekirjas kindlasti TOP3 seas ja meeskonna motiveerimiseks on tegemist hea vahendiga.

Lahe oleks korraldada üks korralik jõulupidu koos kaaslastega ning kogu põneva meelelahutusega. Aga tasub kindlasti pikendada jõulude ja selle emotsionaalsusega seotud tegevusi tervele detsembrikuule. Mõned mõtted, mida detsembrisse planeerida

  • Kontori kaunistamine – kui see tegevus on alati kuidagi keskselt korraldatud, siis seekord kaasake kogu meeskond näiteks jõuluehete valmistamise võistlusele. Igaüks peab valmistama ise või siis lihtsalt tooma ilusa ehte teie kontorisse kuusele. Ja tegelikult lõpuks ei pea olema seal võitjat, oluline on panustamine ära märkida.
  • Kontorilaudade kaunistamise võistlus – see on päris levinud traditsioon kontorites. Lepite kokku mis hetkel peab olema laud kaunistatud ja toimub hindamine. Ja siin võiks küll olla auhind panuse eest. Eesmärk taas tekitada positiivset elevust kontoris.
  • Piparkookide küpsetamise ja kaunistamise võistlus – iga töötaja peab tooma piparkoogi, mis on ise küpsetatud ja kaunistatud. Ja tegelikult pole ju oluline, kas töötaja ise tegi kõik, või olid tal lapsed ja kogu suguvõsa abiks.
  • Lemmik jõuluretseptide jagamine – väga lahe traditsioon on lemmik jõuluretseptide jagamine. Andke kõigile teada, et nüüd on infotahvel järgmised 2 nädalat kõikide jõuluretseptidele avatud. Teie enda otsustada, kas hindate ka kuidagi retsepte ja panustamist. Igatahes kolleegid saavad teineteisest läbi sellise mängulise lähenemise midagi huvitavat teada ja ehk ka mõne kasuliku retsepti.
  • Koleda kampsuni päev – üle ookeani sisse rännanud tava, mis sellel aastal toimub 17.12.21. Tegemist väga mängulise traditsiooniga, mis on ka meie töökohtades saanud oma kindla koha ja kuna ürituse „formaat“ puudutab ainult riietumist, siis selle ürituse sisu loomise osas on päris vabad käed. See võib olla ka hetk, kus peetakse ära ühine istumine, kui suuremat pidu plaanis pole.

Selliselt detsembrit planeerides on lõpuks valmis osalema nendes tegevustes ka need, kes enam ammu jõuluvana ei usu, nii et kasutage jõule ära oma meeskonna sisekommunikatsiooni tugevdamiseks.