fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Regina Laanetu
Loovjuht

“Kuidas leida tasakaal selle vahel mida on varem juba tehtud ning mida pole veel tehtud ja mida peaks kindlasti muutma?” – küsimus, millega kohtub iga üritusturundusvaldkonna edukas projektijuht.

Nii nagu muutuvad ja arenevad ajas ürituste formaadid, muutub koos sellega ka külastajaprofiil. Projektijuht peab ajaga alati kaasas käima ning olema kiire kohaneja. Õigemini, tihti on projektijuht just see, kes on nende muutuste eestvedaja! Enam ei piisa vaid läbi aegade kasutatud trikkide kasutamisest. Üha huvitavamate sündmuste loomiseks peab ta lähtuma korraga traditsionaalsetest  sündmusturunduse põhimõtetest ja kombineerima need uuendustega. Just läbi sellise interdistsiplinaarne mõtlemise sünnib midagi uut ja põnevat – see, mida iga külaline ootab.

Kuidas siis mõtlevad meie WOW projektijuhid täna?

Esmalt võtavad nad aega, et empatiseerida kliendi soovidega. See samm on oluline, et kaardistada ära sündmuse eesmärgid ja soovitud tulemused.

Teine samm on alati määratleda ära sündmuse külastajate vajadused ja soovid. Kui need on selgelt määratletud, saavad projektijuhid ehitada sündmuse üles just neid soove ja vajadusi arvestades.

Kolmas punkt, millest WOW lähtub on visiooni läbitöötamine. Läbi ajurünnaku genereeritakse nii palju ideid kui võimalik. Iga idee läbib ka “ideede kvaliteedikontrolli” mille käigus viiakse idee kõrgemale tasemele.

Neljandana teeb projektikoostaja sündmusest kavandi. Kavand või esialgne ürituse oludekirjeldus on hea viis kuidas tulevikku paremini visualiseerida. Olemasolev ideekontseptsioon on ka suurepärane baas, millele ideid edasi kasvatada.

Ja viies samm on katsetada oma ideede tugevust. WOW projektijuhtide tiim on teineteisele toeks, kui on tarvis katsetada läbi meie mõni hullumeelne mõte. Läbi katsetuste selgub, milliseid otsi on veel vaja lihvida, ning millised küljed on vaja veelgi rohkem särama lüüa!

WOW Eventsi moto on “Tee! Ära proovi!” Esita ka sina väljakutse meile. Me teeme ära!