fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Ah, ettevõtte ürituste korraldamine – see on justkui võlukunst, kus õnnestumise võti peitub heas aimamises ja nutikas ettevalmistuses! Aga kuidas siis saavutada see, et võimalikult paljud inimesed kohale tuleksid? Siin on mõned soovitused, kuidas oma üritusele trummipõrina saatel tähelepanu tõmmata.

Ole kursis, mis su publikut käima tõmbab!

Ürituse edukus peitub suuresti selles, kui hästi sa oma sihtgruppi tunned. Uuri, mida nad armastavad, millest unistavad ja mis paneb neid hommikul voodist välja hüppama. Kasutage ära kõikvõimalikud tööriistad – demograafilised andmed, sotsiaalmeedia analüütika, küsitlused. Kui tabad nende südamete sagedust, oskad pakkuda just seda õiget sisu.

Paku midagi enamat kui lihtsalt infot – paku elamust!

Inimesed janunevad elamuste ja uute kogemuste järele. Seega, paku neile midagi enamat kui lihtsalt PowerPointi presentatsioone. Tooge lavale karismaatilised kõnelejad, korraldage interaktiivseid töötubasid ja viska sekka mõni ootamatu üllatus, mis päeva meeldejäävaks muudab.

Kasuta sotsiaalmeedia jõudu targalt!

Sotsiaalmeedia ei ole pelgalt ajaviide, vaid tõhus tööriist suurte hulkadeni jõudmiseks. Looge põnevaid postitusi, mis kutsuvad osalema, ja levitage sõna läbi kõikvõimalike kanalite. Kaasake oma jälgijaid, muutke nad oma ürituse saadikuteks!

Saada kutsed, mis tekitavad elevust!

Personaalsed kutsete saatmised tekitavad tunde, et just nemad on oodatud. Lisage kutsetele isiklik puudutus – näiteks saajate nimed ja kutsuge neid osalema sõnumiga, mis neid kõnetab.

Tee koostööd mõjuisikutega

Leidke oma valdkonnas inimesed, kelle sõnal on kaalu, ja paluge neil oma üritust promoda. See on nagu modernne soovitusreklaam, mis tõstab teie ürituse usaldusväärsust ja nähtavust.

Ärge alahinnake e-kirja võimu

Kasutage e-kirju, et saata välja kutsed, meeldetuletused ja pakkumised, mis ei lase tulevasel üritusel meelest minna. Veenduge, et teie kirjad oleksid kaunilt kujundatud ja sisaldaksid konkreetset üleskutset tegutsemisele.

Köida tähelepanu teasers’ite ja videoklippidega

Miski ei köida tähelepanu paremini kui põnev video! Looge lühikesed, haaravad klipid, mis annavad aimu eesootavast ja panevad inimesi tahama rohkem teada saada.

Paku midagi ainulaadset

Igaüks armastab kingitusi ja privileege. Paku midagi erilist, nagu tasuta meened, eksklusiivsed allahindlused või võimalus kogeda midagi VIP-laadset. Need väikesed žestid loovad positiivse emotsiooni ja tekitavad kõneainet veel pikaks ajaks.

Nii et, kirjuta mulle miko@wowevents.eu ja hakkame pihta!

Miko Luha