fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee
Lastega suvepäevad

Lastega suvepäevad

Nagu suvele kohane, on olnud siiani palju päikest ja seda lubatakse ka terveks suveks. Suvepäevad on firmaürituste korraldamisel endisel au sees hooaeg juba käib täiel tuuril. Pereväärtused on ettevõtetes täna endiselt esile tõstetud ja tihti on üheks selle väljenduseks ka kutse, tulla firma suvepäevadele koos perega.

Kuna lapsed tihti ei oska enda eest ise seista, siis tahaks veelkord meelde tuletada, millele tuleks kindlasti mõelda, kui korraldate suvepäevi koos lastega.

Toome välja viis punkti, millele tuleb kindlasti mõelda ja leida lahendused:

  • Vesi – lastele peab alati olema võimalus vett juua. Võib olla ka lahjemat sorti morss. Kui lapsed on koos lastele meelelahutust pakkuva tegelasega, siis on meelelahutaja kohustuseks regulaarselt lastega vett joomas käia.
  • Turvalisus – lastega üritusel peab turvalisus olema eriti suure tähelepanu all, sest rohus peidus olevad augud või muud „monstrumid“ on kindlasti ohtlikud. Veekogu lähedal peab kindlasti olema eraldi turvamees-vetelpäästja, kes vaatab veekogu ääres.
  • Katusealune – võiks arvata, et vihmariski maandamiseks ongi katusealune loodud. Vihmariski maandamiseks on loomulikult katusealune hea, aga ohtlik lastele on olukord, kus nad peavad tegutsema terve päeva laus päikeses.
  • Tegevused – lastele on tegelikult suurimaks ohuks tundmatus keskkonnas tegevusetus. Lapsed on ju loomult leiutajad ja kui neile tegevust pole, siis nad leiutavad selle ise ja eriti põnev on lastele võõras keskkond sellelaadseks leiutamiseks. Lapsevanematele aga pole see tihti üldse põnev.
  • Esmaabi komplekt – kindlasti peaks kaasas olema ka asjalik esmaabi komplekt aga lapsevanemad teavad, et pole paremat valuvaigistajat ja ebamugavustunde ära võtjat, kui ilus plaaster. Hea oleks veel, kui erinevate piltide plaastrite vahel saaks valida, siis oleks valu juba enne plaastri paigaldamist praktiliselt järgi andnud.

Kauneid suvepäevi!