fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Olavi Ruhno
CEO

Aastal 2016 toimub Eesti levimuusikataevas ainulaadne ja pikas perspektiivis kõiki Eesti metalmuusika skene alustalis kõigutav sündmus – WOW Events astub ülesse ansambliga “MOM” “Firmabänd 2016” võistlusel.

Jah, oleme metalse muusika fännid (no mitte kõik) ning oma meeskonnas oleme ka eelnevatel aastatel mõelnud, et peaks ja võiks ja väga lahe jne. Aga kui registreerimise hetk käes, siis on alati midagi kiiremat ja tähtsamat teha olnud (ning meil on alati puudunud kõige tähtsam asi bändi “alustamise” juures – bändi logo ja plaadikujundus – need on meil lõpuks olemas).

Sellel aastal ei laskund me ennast kallutada ja nii see läks, et oleme registreeritud ennast ansambliga firmabändide konkursile. Kahjuks puudus meil endal firmas trummar ja “liid” kitarrist ning need tuli võtta suurest maailmas – meid aitavad Tõnis Noevere (Cantilena) trummide taga ning Venno Loosaar (Cookies, Kala jne) esimese kitarriga.

“MOM” esineb esimeses voorus 11.03 ja kontsert toimub RockCafes.

Miks me seda teeme?

Sellepärast, et me tahame seda teha ja elu ei saagi liiga tõsiselt võtta Kui me ei naudiks seda, mida me seal laval teeme, siis me seal laval ka poleks.

Ka osalemise ankeedis küsiti, et mis on bändi eesmärk, siis panime sinna kirja “ Jänes shampust ei joo”. Ja kui juba bänd, siis kohale tuleb “whole shabang” – roudid, helimees, valgusemees, ilutulestik, T-särgi putka ning “MOM” esikalbumi müük (kui jõuame).

Kes on “MOM”

Anne-Ly Ridal – vokaal
Venno Loosaar – kitarr/vokaal
Virgo Jaani – kitarr/vokaal
Olavi Ruhno – bass/vokaal
Tõnis Noevere – trummid

Ning miks “MOM” – sest see on “WOW”.

Pileteid saab ka ette osta Piletilevist