fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Olles saanud võidukalt õnnelike piletite omanikuks, ei mõelnud ma palju rohkem, et kuidas sinna kohale peaks saama. No küll korraldaja on sellele mõelnud.

Ürituse lähenedes mõtlesin, et uurin ikka natuke, sest tsoone valides märkasin, et ega vaatamiskohtade ja parkalte asukohtade kirjeldused just väga täpsed küll pole. Tekkis professionaalne huvi, et kuidas siis ikkagi need 16 tuhat pealtvaatajat kohale jõuavad? Kindlasti ei jõua korraldajad kõiki personaalelt juhendada, nagu tihti juhtub firmaüritusi korraldades.

Täpsemalt uurima hakates selgus, et asi oli ülimalt lihtne. Rally Magazine vahel oli iga katse kohta toodu välja kaart ja QR kood, mida skaneerides avanes GPS rakendus WAZE, mis eksimatult õigesse kohta juhatas. Kodulehel oli lisaks Waze lingile olemas ka Google Maps link, kuhu vajutades avanes samuti parkla asukoht.

Üritust korraldades ongi tavaliselt väga oluline logistika ja inimeste liikumine. Siin üritusel oli see lahendatud väga hästi ja soovitan samalaadset lähenemist kasutada ka enda üritusi korraldades.