fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Vaata peeglisse, mis sa seal näed? Selle sündroomi nimi on peopuudulikkus 😉

Ravimit selle vastu leiab mitmelt poolt, võid ise teha aga kui seda ei viitsi siis võta meiega ühendust.

Et meie elu oleks kergem ja sina saaksid peo lahenduse kiiremalt siis annan siin sulle mõned vihjed, kuidas esmakontakt võiks välja näha

Kasutame inglise keelset sõnakombinatsiooni nimega 4W = When, Where, Why, Who

When – Millal pidu teha soovid? Eriti tore on kui tead täpset kuupäeva, millal su sõbrad/kolleegid/pereliikmed/tuttavad/koolikaaslased/vihavaenlased on võimelised kokku saama. Jah, viimastele võib ka peo korraldada, saategi ära leppida.

Kui täpset kuupäeva ei tea siis pole ka hullu, maini ära umbkaudne kalendrisektor ja eelistatud nädalapäev. Ülejäänu leiutame ise.

Where – Kus kohas pidu toimuda võiks? Siin kohal ma ei mõtle, et pead teadma igat peokohta oma kodulinnas, ei ei. Sa peaks teadma regiooni, kus teha soovid. Olgu see siis linnas, maal, saare peal, laeva peal või maa all, küll me sobiva koha ise leiame. Muidugi, kui südamesooviks on aastaid olnud korraldada pidu Teletornis või söekaevanduses, siis on meie elu veelgi lihtsam.

Why – Miks sa seda pidu teha tahad? On sul juubel tulemas? On sul viisikud sündimas? Tahad kolleegidega ühtsustunnet tõsta? Kõik variandid sobivad, aga anna valikust ka meile märku. See aitab meil sobiva sisu koostamisel, et sinu eesmärgid täituksid ja kõigil oleks lõbus.

Who – Kes peole tuleksid? Kirjelda lühidalt sihtgruppi. On nad sinu jaoks sõbrad, kolleegid, koguduse liikmed, vanad armukesed? Peale selle osa välja mõtlemist ürita ka umbkaudses toonis paika panna naiste, meeste ja veganite osakaal. See aitab meil kalkuleerida toidu ja joogi koguseid, esinejate valikut ja palju muud. Keskmise vanuse ka puusalt välja mõtled siis saame eriti täpse kohandatud täppisteadusega tegeleda. 

No näed, ei olnudki ju raske selle esimese sammu tegemine.

Kui nendele küsimustele vastatud siis me võtame teatepulga enda kätte ja sinu koorem on meie õlul.

Oota nüüd ainult pidu ja naudi ise ka 😉
Ja kui oodata ei taha, siis kirjuta meile miko@wowevents.eu ja paneme koos ideed lendama.

Sündmusteni,

Miko Luha