fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Oleme oma WOW Eventsi meeskonnaga aastaid käinud Saksamaal erinevatel messidel ja ikka imestanud, et kui me püüdleme Eestis rahvusvaheliste messide ja konverentside korraldamise keskuse poole, siis miks meil ei ole võimalik messi või konverentsi külalisel sõita ühistranspordis tasuta. Ja voila, olemas see ongi 🙂

Tallinn võimaldab erinevate rahvusvaheliste ürituste (konverentsid, kultuuri- ja spordiüritused) delegaatidele tasuta ühistransporti.  Selleks on loodud uus piletitoode: konverentsi  QR-pilet, millest luuakse iga ürituse jaoks 2 varianti: väljaprintimiseks ja nutiseadme ekraanil kuvamiseks. Pileti saab registreerunud osalejatele saata juba varakult e-postiga ja nad saavad neid kasutada kohe Tallinna saabudes. QR-koodi saab trükkida ka osalejate kaelakaartidele.

QR-kood väljastatakse ürituse korraldajale peale Tallinna Linnavalitsuse poolset heakskiitu ning punktide 4 ja 5 täitmise järel. QR-koodi peab igal sisenemisel valideerima ühissõiduki esiukse juures.

Tasuta sõiduõigus saamiseks tuleb täita järgmised nõuded:

 1. Ürituse korraldaja esindaja saadab Tallinna Transpordiameti e-postile (tta@tallinnlv.ee) taotluse korraldava ettevõtte ametlikul vormil ja digiallkirjastatult.
 2. Taotlus peab sisaldama järgmist infot:
  – Ürituse nimetus ja kirjeldus, külaliste orienteeruv arv, info korraldaja kohta ja toimumisaeg;
  – Millisteks kuupäevadeks tasuta ühistranspordi kasutamise võimalust soovitakse. Need võivad erineda ürituse    toimumise kuupäevadest, sest tavaliselt osalejad saabuvad varem ja lahkuvad hiljem.
 3. Taotlus on soovitav edastada vähemalt 1 kuu enne ürituse alguskuupäeva, et linnavalitsus jõuaks korralduse eelnõud menetleda.
 4. Ürituse korraldaja nimetab Tallinna linna ürituse toetajana ürituse avalikus kommunikatsioonis ning veebilehel ja trükimaterjalis, kuhu lisab ka  Tallinna linna logo, mille kasutusjuhised leiab aadressilt www.tallinn.ee/logo
 5. Ürituse korraldaja lisab ürituse võõrkeelsele  veebilehele aadressi www.visittallinn.ee ja lehele viitava teksti (näiteks: For useful advice and inspiration on Tallinn’s top attractions, activities, events, and places to eat and drink, check out the city’s official tourism portal, visittallinn.ee, or follow @VisitTallinn on social media).
 6. Ürituse korraldaja lisab Tallinna logo ürituse kaelakaartidele, kui üritusel on kaelakaardid.
 7. Peale ürituse toimumist edastab Transpordiametile teabe registreerunud ja üritusel osalenud delegaatide arvu kohta.

Allikas: Tallinna Konverentsibüroo