fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Tänast olukorda oleks nagu ca 150 aastat tagasi ennustanud inglise kirjanik Lewis Carroll oma novellis „Alice’s Adventures in Wonderland“. Meie olukord hetkel on natuke samasugune, nagu Alicel, kes kukkus läbi jänese uru mingisse imelikku maailma ja ei suutnud sealt kuidagi välja pääseda.

Ka meie peame üritusi planeerides hakkama saama uue reaalsusega kohanedes, sest teisiti ei saa. Sellest simulaakrumist läbi nägemiseks oleme kirja pannud mõned punktid, mis aitavad selles uduses fantaasiamaalilma meenutavas reaalsuse teed leida 

Esimese võimalusena soovitame meiega ühendust võtta, et konsulteerida, millised on hetkel võimalused ja lahendused. Meie oleme oma meeskonnaga selles udus ujunud ning üritusi korraldanud juba eriolukorra algusest peale ja orienteerume päris hästi 

Kui aga siiski soovite ise ennast kurssi viia ja korraldada, siis tasub meeles pidada tänases olukorras järgmist, et erilist tähelepanu tuleb suunata ruumi -, cateringi -ja tehnilisele lahendusele. Loomulikult on eritähelepanu all ka osalejad.

 1. Ruum
  • Jälgige, et ruumi suurus lubaks vajadusel inimesi natuke hajusamalt sättida
  • Uurige, kuidas peokohas ruume desinfitseeritakse ning kas kohapeal on olemas külastajatele vajalikud vahendid
 2. Catering
  • Kuidas toimub serveerimine võimalikult väheste kontaktidega?
  • Kas teenindajad vajadusel kannavad maske?
 3. Tehniline lahendus
  • Kas on tagatud, et kõik mikrofoni kasutajad ei pea kasutama sama mikrofoni?
  • Millistel tingimustel on valmis tehniline partner viima ürituse üle virtuaalseks või hübriidseks? Muidugi pole jõulupeo korraldamine virtuaalüritusena meie arvates hea mõte
 4. Osalejad
  • Varuge üritusele isikukaitsevahendeid. Neid ei pea külalistele peale pressima aga nad võiksid olla olemas ja soovijatele jagatavad/kättesaadavad.
  • Keda kutsuda, on täna olulisem küsimus, kui varem. Kui jagate seisukohta, et oleme kontoris niikuinii koos koguaeg, nii et korraldame koos oma meeskonnaga, siis nii tehkegi. Kaaslaste küsimus kindlasti tekib, aga eks see tuleb üldise arutelu käigus otsustada, kuidas on õige.
  • Registreerige kindlasti kõik üritusele saabujad. Nii maandate võimalikke tulevikuriske
  • Olulise tähtsusega on täna info jagamine, et üritus toimub ja kui oled natukenegi tõbine, siis palun ära tule. Seda infot tasub veel nädala alguseski enne üritust kutsututele meenutada.

Alice sai Imedemaal lõpuks päris hästi hakkama. Ja just tänud sellele, et viis ennast uue olukorraga kurssi, leidis liitlasi ja oli tähelepanelik teiste suhtes.

Täna üritusi planeerides tuleb jälgida samu põhimõtteid ja ka tänases olukorras on võimalik üritusi planeerida ja korraldada.

Rõõmsat korraldamist!