fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Meil on heameel teatada, et oleme kolinud Laeva 2, Tallinna kesklinnas. Ega kolimises midagi nii erilist polegi ju aga kolisime Creative Unioni naabriks, kus meile lisaks samal korrusel tegutseb veel pea 10 loov -, disaini -ja meediaagentuuri. Selle sammuga oleme liikunud oma koostööpartneritele ka füüsiliselt lähemale.

Eks oleme ju kõik kogenud, et kööginurgas, kohvimasina juures või puhkenurgas tekkivad spontaansed arutelud viivad tihti väga ootamatult positiivsete mõttelendudeni. Lisaks on aina virtuaalsemaks muutuvas ja kodutööd eelistavas maailmas isiklik kontakt asjade arutamisel väga võimas töövahend. Meie jaoks on kolimine laiendanud WOW Eventsi kompetentsi ja kiiresti reageerimise võimekust.

Kõik algab kontaktist, arveid vahetavad OÜd ja ASid aga asju ajavad inimesed. Kui kontakt inimeste vahel on hea, saavad kõik väljakutsed lahendatud. Meile meeldib alati klientidel ja partneritel külas käia kontakti tugevdamas ja oma ideid tutvustamas aga nüüd võiks teha hoopis teistpidi. Tulge meile külla ja vaatame, mida põnevat on meil või meie Creative Unioni partneritel teile pakkuda.

Kirjutage meile info@wowevents.eu ja laseme ideedel vabalt lennata!

 

Kes kõik meie kõrval kontorites toimetavad, seda saad lugeda Creative Unioni kodulehelt.

https://creativeunion.com/agentuurid/

 

Kohtumiseni,

Olavi Ruhno