fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Olavi Ruhno
CEO

Eelmise aasta lõpus selgitas Kantar Emor Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu tellimusel välja kohalike turundusagentuuride maine ja klientide rahulolu. Uuringust selgus, et Wow Eventsi teadis lausa 45% vastanutest, millega platseerusime  üritusturundusagentuuride hulgas teisele kohale. Kõigi Eesti turundusvaldkonnas tegutsevate agentuuride seas (sh reklaam, disain) kuulume 20 tuntuima hulka.

Sellest saab teha ainult ühe loogilise järelduse. 17 aastat aktiivset tegevust ning enam kui 1500 sündmuse korraldamine on jätnud oma positiivse jälje.

Saime uuringust tagasisidet nii enda tugevuste kohta, kui ka viiteid, mis vallas saame veel auru juurde panna. Ettevõtte tugevusteks on:

–        Projektijuhtimine. Pikalt kokku töötanud meeskond ning aastatega settinud kogemused tagavad efektiivsuse.

–        Riskide maandamine. Korraldades sadu sündmusi, kujuneb väga hea arusaam sellest, mis võib valesti minna ning kuidas neid ohte maandada. See tähendab kliendile kindlust, et mis on lubatud, see tehakse ka ära.

–        Mõistlik hinnatase. Kantar Emori uuringu pinnalt võib järeldada, et mitmed konkurendid küsivad võrdlemisi kõrget hinda. Meie teeme alati pakkumise vastavalt sisseostetavate teenuste turuhinnale ja võtame enda töö eest mõistlikku tasu, mis katab ära motiveeritud töötajate palgad. Siinkohal aitavad eelarvet ohjes hoida ka kaks eelnevalt mainitud tugevust – optimaalne projektijuhtimine ning riskide maandamine.

Hoolimata ettevõtte tublist east, leidub kindlasti valdkondi, kus saame asju veelgi paremini teha. Selle aasta sihtideks on:

–        kohandada tööprotsesse, et klient saaks pakkumise senisest veelgi kiiremini;

–        uuendada loovlahenduste välja mõtlemist, et pakkuda vastavalt kliendi soovile mitmekülgsemaid variante traditsioonilisest hullumeelseni;

–        keskenduda rohkem spetsiifilistele erilahendustele, mis sündmustel külalisi meeldivalt üllatavad. Headeks näideteks on karjääri püstitatud pooleteisemeetrine ragulka, millega sai kive lasta või ühismaalimine tahvelarvutist juhitava robotpalliga.

Oleme uuteks väljakutseteks valmis ning ilmselt teab meid järgmise uuringu korraldamise ajaks juba 50+% organisatsioone, kes oskavad ja tahavad üritusturundust oma eesmärkide nimel rakendada.