fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Ettevõtte taas juubel tulemas ja peaks ju selle korraldamisele mõtlema, sest nii on alati tehtud. Mis on tegelikult need kasulikud punktid, mida külaliste küllakutsumine ettevõttele annab ja kuidas neid enda kasuks tööle panna?

Rääkides ettevõtte ajaloost, räägid ka stabiilsest tulevikust.

Ei ole vahet, kas juubel on kümnes viieteistkümnes või kolmekümnes, ikka ju vaadatakse tulevikku. Kliendiüritusel on aga hea võimalus vaadata ka tagasi ja näidata seda vundamenti, millele see esitletav tulevik on ehitatud, ehk näidata stabiilsust.

Kontakti tugevdamine klientidega

Ettevõtte jaoks on väga oluline hoida oma klientidega kontakti ja selleks pole paremat võimalust, kui korraldada sündmus. Sündmusele kutsudes, saate neid tänada ja näidata, et nad on teie jaoks olulised ning viia ametlik suhtlus isiklikumale tasemele. Lõpuks ju suhtlevad omavahel inimesed, mitte ettevõtted.

Hea võimalus tutvustada kogu oma meeskonda.

Kliendid tihti suhtlevad väheste kontaktidega ettevõttest, aga tegelikult on ju edu taga palju suurem meeskond ja see on hea võimalus nende tuvastamiseks.

Ettevõtte maine tõstmine.

Hästi korraldatud kliendiürituselt lahkuvad külalised teie brändisaadiukutena. Nad lähevad silmad särades ja räägivad sõpradele, tuttavatele ja perele, et vot laheda ettevõtte sündmusel käisin. JA ilmselt olete kutsunud sündmusele enda kõige olulisemad kontaktid ja kui neimad lahkuvad sellise tundega, siis olete tõstnud nende brändilojaalsust veelgi.

Kliendiüritus ja uudised.

Kliendiüritus on hea koht uute toodete ja teenuste või muude oluliste uudiste lansseerimiseks. Kohal on enamus teie tuumik klientidest, kes peaksid sellest kõigest niikuinii tead saada. Lisaks annab üritus võimaluse arutleda klientidega erinevate tegevuste ja suhtlusformaatidega uudises jagatud informatsioon üle. Nii saate paremini kontrollida, kuidas nad uudise vastu võtsid ja vastata kohe tekkinud küsimustele.

Jätke ennast positiivselt meelde kingitusega.

Lahkudes peaks külalised sama kaasa kingituse ja väga läbimõeldud kingituse. Hea reklaamkink on selline, millega minnakse kontorisse ja alustuseks hüütakse üle kontoris, et vaadake mis mina sain. Peale seda lükatakse laud teistest reklaamkinkidest puhtaks ja asetatakse see laual aukohale. Usun, et eesmärk on täidetud ka siis, kui reklaamkink jõuab kontorisse töölauale või satub praktilisse kasutusse kontori võimalikult rahvarohkes punktis – kööginurk, puhkeala, nõupidamiste ruum …

Kokkuvõtlikult, tee juubeliüritusest turunduse tööriist, sest läbi sellise ürituse saadud kontaktid on kordades tugevamad, kui FB kampaania või telereklaami näol saadud suhted.

Rahulikku korraldamist

Lisaks samal teema saab lugeda:
Ära raiska oma raha firmaüritust korraldades
Miks kutsutud kõlalised üritusele kohale ei tule – põhjused ja lahendused

P.S.Ja korraldama asudes, ärge unustage üritusturunduse aluspõhimõtet, kõigepealt leiba ja siis tsirkust.