fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Konverents kliendiüritusKonverents – ulatuslikum teaduslik, metoodiline vm. nõupidamine ettekannete ja diskussioonidega (Eesti keele seletav sõnaraamat, 2009). Definitsiooni järgi kõlab nagu igavus kuubis ja sinna küll pole mõtet kliente kutsuda, kui neist just lahti ei taha saada.

Selline tunne võib definitsiooni lugedes küll tekkida aga tegelikult on see üks päris kaval ürituse korraldaja töövahend. Vaatame seda natuke lähemalt.

Kliendiürituse eesmärgiks on üsna tihti:

  • Tugevdada omavahelisi sidemeid klientidega
  • Viia suhtlus ametlikult tasandil isiklikule tasandile

Nende eesmärkide saavutamiseks on aga vaja omavahel suhelda. Me pole tavaliselt väga head „smal talk“ suhtlejad, sest ei tea kellega peaks rääkima ning siis ei tea millest rääkida jne.

Kasutades konverentsi kliendiüritusena, siis Teie, kui konverentsi korraldaja, määrate konverentsi sisu ja suuna:

  • Millised on konverentsi teemad. Ehk valite need teemad, milles soovite oma klient harida või millele soovite klientide tähelepanu suunata. Samuti on see sobilik koht erinevatel teemadel diskusioonide alustamiseks.
  • Valite inimesed, kes nendest teemadest räägivad – kas enda ettevõttest või siis väljastpoolt organisatsiooni. Võimalus tutvustada enda meeskonda.
  • Valite „key note speakeri“ kes on külalistele mõnus sõõm värsket õhku ja avardab nende silmaringi.
  • Loote keskkonna järel suhtluseks klientidega.

Kui kasutate konverentsi kliendiüritusena, siis sellega te täidate järgmisi eesmärke, mis on kliendisuhtluse hoidmisel olulised:

  • Näitate ennast selles valdkonnas spetsialistina, sest teie korraldatud üritusel need teemad tõstatati.
  • Näitate ennast klientidele selle valdkonna eestkõnelejana ja kliendid kindlasti soovivad valdkonna tipptegijaga koostööd teha
  • Saate tutvustada enda tooteid-teenuseid ja meeskonda

Konverentsi loungeSelleks, et kontakt saaks tugevdatud, tuleb luua konverentsile aeg ja kohta ka vestlusteks. Selleks võivad olla aktiivsemat laadi kohvipausid koos networkinguga või siis peale konverentsi paari tunnine vabamas formaadis koosviibimine. Kuna teemad ja emotsioon on päevast juba üleval, siis mööduvad sellised konverentsijärgsed networkingud alati väga sujuvalt.

Edukaid korraldamisi!

Kui järgmise sündmuse mõte on paigas ja tekkis tunne, et võiksid ka meie ideid kuulata, siis kirjuta meile info@wowevents.eu Tuleme meelsasti kohal, et  Sinuga oma mõtteid ja ideid jagada ning aidata see õige aeg leida sündmusele.