fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Kuidas alustada ja hoida vestlust võõra inimesega? Paljude jaoks on see keeruline teema, kuid tagasihoidlikkus ei ole voorus, kui küsimuse all on ettevõtte edu ja firmaürituse õnnestumisse on investeeritud nii aega kui raha.

Lisame veel pinget sellega, et vestluskaaslasega jutule saamisest sõltub teie ettevõtte jaoks oluline tehing. Olles ettevõtte juht, on enda töötajate koolitamine enne olulist üritust võtmeks, kuidas sellest maksimaalselt tulu saada.

WOW Events eesmärgistab kliendi ja enda jaoks iga ürituse. Kuidas panna aga iga üritus ettevõtte tuleviku heaks tööle, selles on küsimus. Kui aga ettevõtte töötajad siin oma panust ei anna või ei oska seda teha, siis on raske pidada üritust õnnestunuks, isegi kui kõik muud peo osad toimivad suurepäraselt.

Mis on Small Talk?

Small Talk all mõeldakse tavaliselt viisi, kuidas alustada kerget vestlust, kuid tegelikult on siin rohkem sisu kui arvatakse. Efektsest avangust alati ei piisa, et jõuda soovitud eesmärgini, kuid eesmärk peab igal vestlusel alati olema ja eriti kehtib see inimeste puhul, kes on omavahel ärilistes suhetes

Selleks, et end vestluskaaslasega ühele lainele viia, läheb aega ca 10 minutit, selle ajaga on loodud esimene kontakt. Kuid siit edasi on vaja juba rohkem ja teadlikult ette valmistuda. Üritus on vaid vahend, kuidas luua ja tugevdada kliendisuhteid, kuid kui tiim ei suhtle klientidega, vaid ainult oma kolleegidega omavahel, siis on üritus raisku läinud.

Small Talk oskusi on võimalik arendada

WOW Events on loonud meeskondade jaoks koolituse, kuidas Small Talk vestlust võitjana alustada, seda vedada ja lõpetada. Alustuseks unustame ära hea lastetoa – kui on vaja vestlust alustada, siis tee seda kohe sobiva hetke saabudes, mitte ära oota, et sinu juurde tullakse. Väike vihje – leia keegi ruumist, kes tunneb end samuti ebamugavalt ja mine aita ta hädast välja. Usu, et oled loonud kohe juurde ühe tähendusrikka kontakti.

Iga ettevõtet esindav inimene peaks üritusel teadma, kuidas…

… alustada vestlust

… hoida vestlust

… valmistuda pausideks

… viisakalt vestlusest väljuda

… jätta endast positiivne mulje

Kui soovid rohkem teada eduka Small Talk´i kohta üritustel ja saada praktilisi oskusi enda meeskonnale, siis kutsu WOW Events enda ettevõttesse Small Talk koolitust läbi viima.

UUDIS! WOW Events kliendile ürituse broneerimisel TASUTA 1,5 h Small Talk meeskonnakoolitus, mida viib läbi Olavi Ruhno.

Loe Small Talk koolituse kohta rohkem siit.