fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Miko ei vaja tutvustamist, sest WOW tiimiga on ta seotud juba pikki aastaid. Kuid meil on hea meel, et alates sellest suvest on olnud meil võimalus Miko rõõmsat nägu taas igal hommikul näha! Tema naljad ei lõpe kunagi ja ürituste ideid on Mikol rohkem kui Eestis ettevõtteid.

Nagu Miko ise ütleb, siis loovuse arendamiseks proovi 100 ametit ära, küll igast midagi külge jääb. Miko on olnud laos tõstukijuht, osalenud arheoloogilistel väljakaevamistel, olnud kõrghoonete akende paigaldaja, õigusabi kindlustuse müüja, mööbli komplekteerija, lennujaamas check ini töötaja ja kärupoiss, kaubamajas kingamüüja, advokaadibüroos parem käsi, advokaadi abiline lennufirmade ülesehitamisel, lennuameti konsultant, cargo lennufirma office manager, private jet firma meeskonna ja lennu planeerija; graafiline disainer, turundaja, kliendi- ja kasutajatugi startupis ja muidugi ka ürituste korraldaja.

Omal käel on Miko tegelenud 3D printimisega, lasergraveerimisega, mängude loomisega, kirjutanud muinasjutte ja loonud kaardimängu.

Miko moto on „Know something about everything, not everything about one thing“.

Miko, mis see on, mis sind WOW-sse tagasi tõmbas?

Meelelahutuse La Cosa Nostra!

Tõlkes on La Cosa Nostra „This thing of ours“. Eesti keelde pannes ja läbi Miko filtri lastes oleks tõlge: „Teine pere ja kõige ägedam töö maailmas“, sellepärast!

Kui sa peaksid tulnukatele selgitama, millega sa igapäevaselt tegeled, mis see siis oleks?

Kui kohtume, siis nad teavad juba kindlasti minust kõike aga ok, proovime.

„Tere, Miko olen, teen inimestele rõõmu ja pakun lõbusat olemist. Te võite ka sinna nimekirja kuuluda. Kui tunnete, et teel koduplaneedile võib igav hakata, võtke mind kaasa ja lõbustan kogu kaadrit. Kui vaja, korraldan Teie kompanii jõulupeo (on Teil ikka jõulud?). Kui vaja, pakun lõbusaid kõrvaltegevusi Linnutee kiiremaks läbimiseks. Tasuna küsiks Teilt ühe tehnoloogilise saladuse/innovatsiooni, mille maamunale tagasi saaksin viia ja mis teeks homo sapiensi elu paremaks. Diil?“

Kui leiutamine oleks amet, siis sulle see amet sobiks imeliselt. Millised on need leiutised ja ideed, mille üle sa eriti uhke oled?

Neid võib liigitada kahte kategooriasse:

1) Mis panevad inimesed naeratama.

2) Mis paneb planeedi naeratama.

Kogemustepagasis on mõlemaid sorte mitmeid, kõik pole veel realiseeritud, aga küll jõuab.

Oled endale võtnud WOW loovjuhi ja rohejuhi rolli. Milliseid muudatusi tahad sisse viia? 

Rohejuhi tiitel kukkus täitsa kogemata sülle, aga hoian teda oma embuses hea meelega. Soov on aretada välja ürituse jalajälge näitav äpp, harjutada sisse projektijuhtidele rohenupuke ürituste koostamisel ning samuti ajapikku teha roheteema lõbusaks kõikide peoliste jaoks.

Loovjuhina tahan avardada kolleegide maailmavaadet absoluutselt igast elu valdkonnast, et koos genereerida veel kirjumaid ideid pidude korraldamisel. Punnitan ka selle nimel, et kogu WOW meeskond ja Creative Union kontori grupp tuleks kontorisse naerusui, seda kavatsen teha peamiselt läbi üllatuste prisma ja unikaalsete kogemuste pakkumise.