fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Anne-Ly Ridal, projektijuht.

Jõulupidu James Bondi teemas


Suur suvi tuleb sisse uksest ja aknast ja nüüd tahaks elada hetkes – nautida kõike seda, mida suvel on pakkuda: päike, puhkus, suvepäevad…

Olles ettevõtetele firmaüritusi korraldanud 17 aastat, võib WOW Events tiim täie kindlusega öelda – peale suvepäevi tulevad alati jõulupeod. Kas teie ettevõttes on jõulupeo toimumise kuupäev juba paigas? Võibolla on aeg sellele tõsiselt mõtlema hakata, et välistada sügise poole tekkivad murekohti.

Miks tegeleda jõulupeo korraldamisega suvel?

Praegu on kõik hõivatud suvepidude ja puhkuseplaanidega, mis teeb just praeguse hetke kõige magusamaks, et alustada jõulupeo planeerimist. Üritusturunduse üks kuldreeglitest on, et kui üks pidu lõpeb, siis on vaja kohe uue ürituse edukaks toimumiseks esimesed sammud teha. Me ei mõtle siin verivorstide degusteerimist – selleni on aega, aga on paar asja, millele võiksite kohe mõelda ja siis ka tegutseda.

Varase korralduse plussid

Esimene asi, millele mõelda, on jõulupeo toimumiskoht. Toome siin ära kõige rohkem nõutud peokohtade TOP 13, kuhu mahub 200+ külalist.

 1. Kultuurikatel
 2. Noblessneri kvartal
 3. Kumu näitustesaal
 4. Lauluväljaku Klaassaal
 5. Klinkberg Venue
 6. Lennusadam
 7. Estonia kontserdisaal
 8. Kontserdimajad: Pärnus, Tartus ja Jõhvis
 9. Saku Suurhall
 10. Kalevi spordihall
 11. Tallink Tennisekeskus
 12. Tondiraba jäähall
 13. ERM

Varase planeerija eeliseid saad tunda ka ansamblit ja õhtujuhti valides. Mitte ainult ei ole praegu kõige suurem valik, vaid ka hinnad on kõige soodsamad. Jättes näiteks ansambli bookimise viimasele hetkele, võib valik olla hõre ja maksad kuni pool juurde. Ja siis ka ei saa seda, mida oleks tahtnud… Praegu tegutsedes saab sama eelarvega veel esinejaid peole lisada või teha menüü toekama. 

Kui 3 vaala – koht, ansambel, õhtujuht – on olemas, siis saab rahulikult koos üritusturundusgurudega hakata kava kokku panema. WOW Events kiidab oma kliente, kes tegutsevad varakult ja usaldavad oma ala spetsialiste. Nii on kõigi aeg säästetud.

Peokorraldamine Tallinnas

Jõulupidu SPAs koos jahutavate jäätistega.

Kui praegu mitte jõulupeo planeerimist alustada, siis hiljemalt septembris olete selle teema juures tagasi, kuid võimalusi on juba vähemaks jäänud. Muidugi, hea ürituskorralduse partner hätta ei jäta ja alati on plaan B, kuid närvikulu on juba rohkem. Samas – alati on olemas lahendus, see ei pruugi aga töötada nagu kellavärk.

Millele veel mõelda jõulupidu planeerides?

Kui aeg ja koht on paigas, siis saab hakata tegelema detailidega. Ise selle peale kohe ei tuleks, aga ürituse kava seisukohalt on oluline teada, kas peole tullakse koos kaaslastega või ilma. Lisage sel juhul kavasse tegevusi, mis aitavad ka üksi peole tulnutel tuju hoida ja teevad õhtu lõbusaks. Uue trendina on üritustel praegu nõutud tegevused, kus saab osaleda terve laudkond, nii et keegi ei jää kõrvale.

Ürituse ajal on suur roll ettevõtte töötajatel – kas osatakse panna külalised tundma end kui oodatud sõbrad. Abiks võib olla Small Talk koolitus WOW Events poolt.

Meeleolukad on ka temaatilised üritused, kus siduva teemana käib terve õhtu jooksul läbi mõni konkreetne ajastu, meeleolu, värv vmt. Popp on ka muinasjututemaatika, reisid läbi eri ajastute või maade. Agentuur oskab kõik siduda ühtseks tervikuks kuni menüü kokkupanekuni ja pole vaja karta, et külalised ei tule teemaga kaasa.

Miks kasutada sündmuse korralduses agentuuri?

Loomulikult on kõigepealt oluline ajavõit – sina saad teha seda, mida kõige paremini oskad ja nemad teevad seda, mida nemad oskavad. Samuti on agentuuril alati olemas jooksev info kohtade ja esinejate kohta. Usaldusväärne partner tunneb turu võimalusi ja oma klienti ning nii on iga pidu parem kui eelmine.

 Rege rauta suvel, jõulupidu planeeri juunis!