fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

Üritusi korraldatakse pidevalt turunduslikul eesmärgil. On siis nendeks üritusteks kas ettevõtte sünnipäev, uue hoone avamine või mõni meeleolukam kliendiüritus. Kes veel siiani ei kasuta sündmuseid turundamiseks, siis siit viide turunduse suurele pildile, kuidas saab ürituse rakendada turunduse vankri ette.

Kui tulla klassikalise 4P turundusmeetmestiku juurde (price, place, product, promotion) siis mingil seletamatul põhjusel ei taheta just väga paljudes turunduse õpikutes kirja panna, et promotsiooni üks vahenditest on ürituste korraldamine.

Juuresoleval joonisel olen lisanud 4P meetmestiku juurde ka Philip Crowtheri marketing space joonise. Marketing space joonis näitab selgelt, et üritusel on korraldaja eesmärgid, mis mõjutavad üritusel osalejat ning tulemuseks on osaleja muutunud käitumine, või nagu joonisel kirjeldatakse, reflektsioon.

Nii et võtke turundusürituse korraldamisel aluseks marketing space kontseptsioon ja nii te rakendategi ürituse oma turunduse vankri ette ning viite üritusel osalevate klientideni just need sõnumid, mida soovite.

Mõnusat korraldamist!

Samalt teemal veel artikleid:

https://www.wowevents.eu/ettevotte-juubeli-kliendid-kas-taas-uks-peavalu-voi-vahe-kasutatud-voimalus/

https://www.wowevents.eu/ara-raiska-raha-kliendiuritust-korraldades/