fbpx
+372 60 53 830 info@wowevents.ee

2021 aasta suvi on oma temperatuuridega siiani soosinud suvepäevade korraldajaid ja osalejaid. Tulemuseks on mõnus jume ja positiivsed emotsioonid.

Aga kuidas me tegelikult saame teada, millega suvepäevalised rahule jäid, millega mitte ja kas suvepäevad täitsid oma eesmärki. Lihtsaim viis on küsida tagasisidet aga kuidas seda oleks hea teha ja mida küsida?

Tagasiside küsimused peaksid kergitama saladuskatet järgmistelt teemadelt:

  • Mis oli hästi ja mis vajaks järgmine kord parandamist

Selles osas peaks küsima hindelist arvamust kõikide teenuste kohta eraldi: peokoht ja majutus; ansambel; toitlustus; päevajuht; programm – kõrvaltegevused jne. Hinde järgi saab ise hinnata osalejate rahulolu.

  • Ideede kogumine järgmisteks suvepäevadeks

Lisage tagasiside ankeedile vabavastuse lahter, kus palute osalejatel avaldada arvamust, mida järgmistel suvepäevadel sooviksite näha, kogeda, nautida. Ansamblite, peokohtade, päevajuhtide ja tegevuste ettepanekud aitavad järgmine kord paremini suunda seada.

  • Kas suvepäevad täitsid eesmärki?

Suvepäevade eesmärgiks on tihti ühtsustunde tekitamine, sisekommunikatsiooni tugevdamine ja tööandja brändi maine tõstmine. Nende eesmärkide hindamiseks on spetsiifilised küsimused. Mõned näited:

Palun hinda, kas Sul on peale suvepäevadel osalemist kergem kolleegidega suhelda töistel teemadel. Selle küsimusega saate hinnata, kas üritus tugevdas sisekommunikatsiooni organisatsioonis.

Palun hinda, kas Sul on peale suvepäevadel osalemist kergem kolleegidega suhelda isiklikel teemadel.Selle küsimusega saate hinnata grupi-meeskonna kontakti tugevust.

Pange vastuste numbriliseks skaalaks 1 kuni 6. 1 – ei ole, 6 on küll. Kui hinded on positiivse poole peal 5-6, siis tähendab seda, et suvepäevad on aidanud organisatsiooni sisekommunikatsiooni tugevdamisele kaasa ja on olnud mõistlik investeering.

Palun hinda, kui suure tõenäosusega Sa soovitaksid sõbrale või tuttavale meie firmas töötamist. Taas pange vastuste skaalaks 1-6 ja sealt saate endale hinde, mille järgi hinnata tööandja brändi väärtust teie oma meeskonna silmis.

Veel põnevamat infot võiks anda viimase kolme küsimuse natuke ümbersõnastamine ja küsimine suvepäevadel osalejatel ja üritusel mitte osalejatelt ja siis tulemuste võrdlemine 😉

 

Mõnusat suve ja õnnestunud sündmusi soovides,

Olavi Ruhno

P.S. Kui siiski otsustate, et te ise ei soovi sellega tegeleda, siis kirjutage mulle olavi@wowevents.eu ja me aitame küsimustiku kokku panna ja pärast ka analüüsi läbi viia.

Varem samal teemal kirjutatud postitused:

Ürituse osalejatelt tagasiside küsimise salakeel

Kuidas üritus Su eesmärgid täidab